Movies
Ratings
105
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0