Movies
Ratings
515
AssassinationRated ★ 4.0
Woman in GoldRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Tuscan WeddingRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Two CopsRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0