Movies
Ratings
202
The Incredible HulkRated ★ 4.5
WaterboysRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
TedRated ★ 2.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 2.5