Titles you rated
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Mushoku no Eiyū: Betsu ni Skill Nanka Iranakattan da gaRated ★ 3.0
Backstabbed in a Backwater Dungeon: My Trusted Companions Tried to Kill Me, But Thanks to the Gift of an Unlimited Gacha I Got LVL 9999 Friends and Am Out For Revenge on My Former Party Members and the WorldRated ★ 3.5
Tojima Tanzaburo Wants to Be a Masked RiderRated ★ 4.0
Go! Go! Loser Ranger! Season 2Rated ★ 3.5
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
GachiakutaRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
CLEVATESSRated ★ 4.0
Ahsoka Season 1Rated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 3.5
EchoRated ★ 3.0
IronheartRated ★ 3.0
MurderbotRated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5