Titles you rated
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 4.5
Show Me The Money 777Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5