Titles you rated
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 0.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 0.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
SK8 the InfinityRated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 0.5
Wind BreakerRated ★ 0.5
Senpai Is an OtokonokoRated ★ 2.5- K-ON!Rated ★ 2.0
HorimiyaRated ★ 3.0
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 3.0- Death ParadeRated ★ 0.5
ATRI -My Dear Moments-Rated ★ 3.0
Knights of SidoniaRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 0.5
Grand Maison TokyoRated ★ 2.5