Series
Ratings
15
WakakozakeRated ★ 5.0
Wakako zake Season 4Rated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5- Take Me to Love & Meal Season 2Rated ★ 3.5
Food Wars!Rated ★ 4.5
Wakako zake Season 2Rated ★ 5.0- Mother GamesRated ★ 4.0
Your Home is My BusinessRated ★ 4.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 4.0