Series
Ratings
139
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 5.0- 더 로직Rated ★ 2.0
- EXchange Season 4Rated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 3.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
We Were ThereRated ★ 3.5
Captivated, by YouRated ★ 4.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.5
Wind Breaker Season 2Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
더 인플루언서Rated ★ 0.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5