Movies
Ratings
863
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.0
AlliedRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 2.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5