Series
Ratings
327
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Journey of LegendRated ★ 2.5
Fated HeartsRated ★ 3.5
Strange Tales of Tang DynastyRated ★ 3.0
The First FrostRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
When Destiny Brings the DemonRated ★ 4.0
Till The End of The MoonRated ★ 3.5
Zang Hai ZhuanRated ★ 4.0
A League of NoblemanRated ★ 3.0
Moonlit ReunionRated ★ 3.5
The Sleepless PrincessRated ★ 2.5
Love of the Divine TreeRated ★ 3.5
The GloryRated ★ 5.0
The Imperial CoronerRated ★ 3.5
The Legend of ShenLiRated ★ 5.0
Word of HonorRated ★ 3.0
The Autumn BalladRated ★ 3.5
Guardians of the DafengRated ★ 4.0
Moonlight MystiqueRated ★ 3.5