Titles you rated
A Man VanishesRated ★ 3.5
The Flower in HellRated ★ 3.5
The Wife of a SpyRated ★ 4.0- In Our DayRated ★ 3.5
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 4.0
The Voice of Hind RajabRated ★ 3.5- Whispering WaterRated ★ 3.0
F for FakeRated ★ 3.5
Ex Libris - The New York Public LibraryRated ★ 3.5
Wendy And LucyRated ★ 4.0
The Rose of SharonRated ★ 3.0
Dear DiaryRated ★ 3.5
Bright LeavesRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
Au Hasard BalthazarRated ★ 3.5
Late SpringRated ★ 4.0
The Day AfterRated ★ 4.5
Russian ArkRated ★ 4.0
The Fog of WarRated ★ 4.0
The Forgotten Imperial ArmyRated ★ 4.0