Titles you rated
My Melody & KuromiRated ★ 5.0
Last Samurai StandingRated ★ 4.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 4.5
Queen of VillainsRated ★ 4.5
0.5 no OtokoRated ★ 5.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Baby Assassins Everyday!Rated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 3.5
Mamekichi Mameko – The Daily Life of a NEETRated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
I Am Groot Season 2Rated ★ 5.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 4.5
Mr. Housekeeper, Mitazono Season 6Rated ★ 4.0
Love with a CaseRated ★ 5.0
Chip 'n' Dale Rescue RangersRated ★ 5.0- バカ昔ばなしRated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0- Naguriai, HonooRated ★ 3.5
The Count of Monte-Cristo: Great RevengeRated ★ 4.0