Series
Ratings
18
High School Prodigies Have It Easy Even in Another World!Rated ★ 2.5
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 5.0
The Hidden Dungeon Only I Can EnterRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0