Titles you rated
Love You Seven TimesRated ★ 3.5
The WatcherRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 3.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 4.0
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
TempestRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5