Titles you rated
After YangRated ★ 5.0
FanaticRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The KidRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
It's a Summer Film!Rated ★ 3.0- FairyRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.0
The DreamersRated ★ 2.5
MinariRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Black MoneyRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5