Titles you rated
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.5
MonkRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0- Yeonu's SummerRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Lost in AustenRated ★ 4.5