Movies
Ratings
286
Hollow Man IIRated ★ 2.5
War MachineRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
Identity ThiefRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Sweet My HomeRated ★ 3.0
Oshi no Ko -The Final Act-Rated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Gran TurismoRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5- The Confidence Man JP: HeroRated ★ 3.5
The BeachRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Ghost ShipRated ★ 3.5