Titles you rated
Moving Season 1Rated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 4.5
Light the Night Part 1Rated ★ 4.0
Wave MakersRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.0
Blossoms ShanghaiRated ★ 4.0
Political FeverRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Not OthersRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Study GroupRated ★ 4.0
Jack O' FrostRated ★ 3.5