Titles you rated
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5- O′PENing(오프닝) 2025 - 내 딸 친구의 엄마Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Undercover High SchoolRated ★ 2.0
My Dearest NemesisRated ★ 1.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Succession Season 4Rated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 2.0