Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 8Rated ★ 4.0- Single's Inferno ReunionRated ★ 5.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Surely TomorrowRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
GleeRated ★ 2.0