Series
Ratings
157- Pro BonoRated ★ 3.5
School BabysittersRated ★ 4.0
Poong, the Joseon PsychiatristRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 4.0
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 4.0
SK8 the InfinityRated ★ 3.0
The Founder of Diabolism Season 2Rated ★ 4.5
The Founder of Diabolism Season 1Rated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 4.5
Wedding PeachRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0- SHIMONETA:A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't ExistRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 4.0
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.5
Chihayafuru 3Rated ★ 5.0