Titles you rated
Initial D: First StageRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
Star Wars: The Bad Batch Season 3Rated ★ 3.5
Star Wars: The Bad Batch Season 2Rated ★ 3.5
Star Wars: The Bad Batch Season 1Rated ★ 4.0
Star Wars: The Clone Wars the Final SeasonRated ★ 4.5
Andor Season 1Rated ★ 5.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0