Titles you rated
- Haken no HinkakuRated ★ 5.0
Pan AmRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
Last ResortRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0