Movies
Ratings
485
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 4.5
Remember the TitansRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
ControllerRated ★ 4.0