Series
Ratings
24
Pyramid GameRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Comedy RoyaleRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0