Movies
Ratings
126
The Woman Who RanRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Woman on the BeachRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
K-On! The MovieRated ★ 3.5
The Garden of Sinners - Chapter 7: A Study in Murder (Part 2)Rated ★ 4.5
The Garden of Sinners - Chapter 3: Remaining Sense of PainRated ★ 4.5
The Garden of Sinners - Chapter 2: A Study in Murder (Part 1)Rated ★ 4.0
The Garden of Sinners - Chapter 1: Overlooking ViewRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0