Movies
Ratings
34
Project Hail MaryRated ★ 3.0
100 MetersRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.0
The Last One for the RoadRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 1.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 0.5
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 4.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 2.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 4.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 2.0