Titles you rated
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.5
GhostRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.0