Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0- TOM AND JERRYRated ★ 4.0
Sanada MaruRated ★ 5.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 5.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 4.0- Space BrothersRated ★ 4.0
Major Season 1Rated ★ 4.5
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 4.0
Tokujo Kabachi!!Rated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0- 내일, 엄마가 없어Rated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5- Perfect SonRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5- 天皇の料理番Rated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
Dr. STORKSRated ★ 4.5- 마지막 약속Rated ★ 3.0