Movies
Ratings
24
Monster's BallRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0