Series
Ratings
20
ChernobylRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 4.0- 메시바나 형사 타치바나Rated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0