Series
Ratings
29
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5