Movies
Ratings
311
BigRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 0.5
Sleepless in SeattleRated ★ 1.0
Three Colors: BlueRated ★ 2.0
The SacrificeRated ★ 1.0
The Zone of InterestRated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 1.0
The ApartmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 1.0
Tokyo StoryRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 0.5
Dream ScenarioRated ★ 2.0
The Night of the 12thRated ★ 1.0- Witness for the ProsecutionRated ★ 3.0
Double IndemnityRated ★ 2.0
Sunset BoulevardRated ★ 3.0
Break Up the DanceRated ★ 1.0- The Big ShaveRated ★ 1.0
Cigarettes & CoffeeRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.0