Movies
Ratings
202
Frozen IIRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.0
The NunRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
LucyRated ★ 1.5
Happy Death DayRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 1.5
Don't BreatheRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5