Titles you rated
She-Ra and the Princesses of Power Season 5Rated ★ 4.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.0
Tuca & BertieRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5