Titles you rated
Radiation HouseRated ★ 1.0
VladimirRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Dance Dance DanseurRated ★ 3.0
NANARated ★ 2.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.0
MIU404Rated ★ 3.0
NothingRated ★ 3.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
MedalistRated ★ 3.5
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 3.0
Chicago MedRated ★ 2.5
Chicago MedRated ★ 3.5
Chicago MedRated ★ 3.0
Breathless Season 2Rated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Breathless Season 1Rated ★ 2.5