Titles you rated
HarbinRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
In the Shadow of WomenRated ★ 3.5
To Each His Own CinemaRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Stormy NightRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.0
Suite FrançaiseRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
A City of SadnessRated ★ 5.0
The AssassinRated ★ 4.0