Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
So, You Make ItRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Steel Troops WRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
AemaRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Glass HeartRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0