Series
Ratings
12
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 0.5
IRISRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0