Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Emily in ParisRated ★ 3.0- America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Meteor GardenRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0