Titles you rated
It's a Summer Film!Rated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.5
American UltraRated ★ 3.5
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 3.0
GoodFellasRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.5
Hillbilly ElegyRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 1.0
ContagionRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5