Series
Ratings
106
Love with a CaseRated ★ 5.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 3.5
DearestRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0- Meet Me After SchoolRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Promise CinderellaRated ★ 3.5- Flower Shop Without a RoseRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Dragon ZakuraRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
QuartetRated ★ 4.0
AnoneRated ★ 4.0
#RemoloveRated ★ 4.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.0
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 3.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.0
Ichikei's CrowRated ★ 2.5
Love Deeply!Rated ★ 2.0