Movies
Ratings
19
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5