Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0