Movies
Ratings
854
Project Hail MaryRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
FerrariRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
The WitchRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 4.0
The First OmenRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0