Titles you rated
Gannibal Season 2Rated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 5.0
The TrunkRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Major Season 1Rated ★ 5.0
The Idaten Deities Know Only PeaceRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0