Series
Ratings
29
Band of BrothersRated ★ 5.0
Go Go Squid!Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Amazing BoyfriendRated ★ 5.0