Series
Ratings
56
Blue TowerRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5- Stand up!!Rated ★ 3.5
The Black SwindlerRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
- DamoRated ★ 5.0
Densha otokoRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0