Series
Ratings
415
Future SonRated ★ 4.5
The Road to MurderRated ★ 3.0
Kujo no TaizaiRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
The Kitazawas: We Mind Our Own BusinessRated ★ 4.5
Stay Tuned!Rated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Cosmetic Playlover Season 2Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
KhemjiraRated ★ 4.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Heated RivalryRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Me and TheeRated ★ 3.5
Non-rem no Mado 2023 FuyuRated ★ 3.0
Non-rem no Mado 2023 SummerRated ★ 3.5
Non-rem no Mado 2023 ShinshunRated ★ 3.0
Non-rem no Mado 2022 FallRated ★ 3.0