Series
Ratings
310- 풍향고Rated ★ 4.0
Burn the House DownRated ★ 3.0
Slow DanceRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Just an ExcuseRated ★ 4.0- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.5
- Love StoryRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
HirayasumiRated ★ 4.5
이혼숙려캠프Rated ★ 3.5- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
- 콩콩팡팡Rated ★ 4.0
- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.5- 늦기 전에 어학연수 샬라샬라Rated ★ 4.0
- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
- Izakaya BottakuriRated ★ 2.5
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0
Risqué Business: JapanRated ★ 3.0